Lihet në burg autori i masakrave në Tiranë/ “A je penduar?”, ja si reagon Dan Hutra pas kafazit prej xhami

Dan Hutra Ne Gjykate 2

Dan Hutra, autor i masakrave me 3 gra të vrarë dhe 3 të tjera të plagosura, është lënë sot pas hekurave nga Gjykata e Tiranës.

Gazetarja Klodiana Lala ka siguruar për BalkanWeb pamjet nga brenda gjykatës, ku shfaqet pas kafazit prej xhami 40-vjeçari, i cili bëri masakër në banesën e ish-partneres së tij, Elena Hysa, duke i vrarë motrën dhe kunatën dhe e plagosi atë bashkë me nënën e saj.

Po ashtu ai vrau me armë dhe motrën e kundërshtarit të tij, Elteva Kurti si dhe plagosi të dashurën e tij në Astir, në tentativë për ta vjedhur.

Teksa u pyet disa herë nga gazetarët nëse ishte penduar për krimet, Hutra shfaqej mjaft i qetë pas kafazit prej xhami, ndërsa nuk ka kthyer asnjë përgjigje.

Arena e Lajmit

Lihet në burg autori i masakrave në Tiranë/ “A je penduar?”, ja si reagon Dan Hutra pas kafazit prej xhami

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook