Padia ndaj Berishës dhe Garos, Balla shkon në GJKKO: Shpifja, vepër që duhet dënuar

Balla GJKKO

Kreu i grupit parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla është thirrur sot një seancën gjyqësore pajtimi në GJKKO në lidhje me padinë ndaj kryedemokratit Sali Berisha dhe zëdhënëses, Floriana Garo, duke i akuzuar për shpifje.

Balla pas daljes nga gjykata e Posaçme theksoi se vepra penale e shpifjes është një vepër që duhet dënuar.

“Sali Berisha duhet të mësohet të vijë këtu. Ligji funksionon dhe Vepra Penale e shpifjes është një vepër që duhet dënuar.”, tha ai për mediat.

 

Arena e Lajmit

Padia ndaj Berishës dhe Garos, Balla shkon në GJKKO: Shpifja, vepër që duhet dënuar

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook