“BE COOL BE LRI”, detaji special në festën e fundvitit i të rinjve të PL, Meta: Gjithmonë me surpriza

1c086198 Eea7 42e3 B29e 45a1e7905f72

Lëvizja Rinore për Integrim ka organizuar sot një party për festat e fundvitit.

Kryetari i Partisë së Lirisë Ilir Meta, ka postuar foto nga festa, ku një tipar i veçantë janë syzet që mbajtën të pranishmit, mes tyre edhe Meta e Monika Kryemadhi.

Në syze lexohen slogane si “Rama Ik”, “Be Cool Be LRI”, LRI <3” apo “Super LRI”.

“Në festën e fundvitit me të rinjtë energjikë të LRI-së.

LRI, gjithmonë me surpriza ”, ka shkruar Meta.

Arena e Lajmit

“BE COOL BE LRI”, detaji special në festën e fundvitit i të rinjve të PL, Meta: Gjithmonë me surpriza

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook