ZYRTARE/ Shihej si një talent premtues te Bajerni, fituesi i “Tripletës” në 2020 rikthehet në Serinë A

Sulmuesi holandez, Xhoshua Zirkze është zyrtarisht futbollisti më i ri i Bolonjës.

zirkze

Lajmin e ka bërë me dije vetë klubi, i cili prej kohësh ishte në ndjekje të tij.

Holandezi shihej si nja nga talentet më premtues të Bajernit të Mynihut, por ai nuk arriti kurrë në nivelin që kërkonin kampionët e Gjermanisë.

Zirkze ishte pjesë e skuadrës së Bajernit në triumfin e “Tripletës” së famshme të fituar në vitin 2020.

Ai gjithashtu ishte pjesë e Parmës për 6 muaj si i huazuar në vitin 2021, kështu ka pak eksperiencë në Serinë A.

Arena e Lajmit


ZYRTARE/ Shihej si një talent premtues te Bajerni, fituesi i “Tripletës” në 2020 rikthehet në Serinë A

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook