FOTOT/ Pas 2 ditësh mbledhje me ministrat, Rama thërret edhe drejtorët e institucioneve. Kryeministri me tone të ashpra me Manjën e Gjiknurin?

Whatsapp Image 2023 01 06 At 12.01.54

Kryeministri Edi Rama ka mbledhur sot në një takim ministrat dhe drejtues institucionesh në varësi të qeverisë. Ndonëse një takim i mbyllur, LSA ka publikuar disa foto ku shihen zyrtarët që kanë marrë pjesë në takim.

Fill pas takimit që pati me presidentin Begaj, Rama ka mbledhur qeveritarët e zyrtarët në Pallatin e Kongreseve.

Mes këtyre fotove ka dhe disa momente pikante ku shihet se Rama flet me gjeste dhe tone të ashpra me ministrin e Drejtësisë, Ulsi Manja dhe Damian Gjiknurin.

Arena e Lajmit

FOTOT/ Pas 2 ditësh mbledhje me ministrat, Rama thërret edhe drejtorët e institucioneve. Kryeministri me tone të ashpra me Manjën e Gjiknurin?

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook