ZYRTARE/ Çelsi i ndërpreu kontratën, mesfushori anglez vishet me ngjyrat kuqezi

Ros Barklej është zyrtarisht futbollisti më i ri i Nisës.

barklej

Mesfushori anglez, të cilit Çelsi i ndërpreu kontratën, ka zgjedhur një aventurë të re në Francë, me skuadrën e drejtuar nga Lusian Vavre dhe ndihmësi i tij, Arjan Peço, ish-mesfushori i Kombëtares shqiptare.

favre-arjan peco

Ai do të jetë një element i ri i shtuar te Nisa, e cila po mundohet të krijojë një skuadër të fortë për të arritur Ligën e Kampionëve, por rezultatet duken se nuk janë në favor të saj.

Arena e Lajmit


ZYRTARE/ Çelsi i ndërpreu kontratën, mesfushori anglez vishet me ngjyrat kuqezi

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook