Ulen ndjeshëm temperaturat, rikthehen reshjet e dëborës në Korçë

Korce

Prej gati një ore zona të ndryshme në qarkun e Korçës janë përfshirë nga reshjet e dëborës. Pamjet me dëborë janë regjistruar në aksin nacional Korçë-Pogradec.

Temperaturat janë ulur ndjeshëm, 4 gradë në Korçë dhe -1 në Pogradec. Në këtë aks ndodhet gjithashtu një borëpastruese që po bën të mundur kriposjen e rrugës për t’u mos u regjistruar problematika.

Aktualisht nuk ka asnjë problem në akset nacionale. Reshje dëbore aktualisht ka edhe brenda në qytet në Korçë dhe Pogradec.

Arena e Lajmit

Ulen ndjeshëm temperaturat, rikthehen reshjet e dëborës në Korçë

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook