Alegri Out! Tifozët e Juventusit nuk përmbahen, shkarkimi i trajnerit të bardhezinjve kthehet trend në… Twitter

Humbja me Benfikën duket se i ka nxehur akoma dhe më shumë raportet mes tifozëve të Juventusit dhe trajnerit Masimiliano Alegri, për të cilin kërkohet me ngulm shkarkimi.

ALEGRI 1

Duket se drejtuesit ende nuk kanë marrë një vendim për të ardhmen e teknikut italian dhe për këtë arsye tifozët e “Zonjës” kanë nisur të krijojnë një trend të ri në “Twitter”.

“#AllegriOut” (Alegri jashtë) ka marrë një vëmendje shumë të madhe në mediat italiane, pasi ka arritur plot 27 mijë e 300 postime brenda tetë orëve, duke e vendosur në vendin e 7 në botë nga trendët më të postuara.

alegriout

Arena e Lajmit

NDIQE LIVE “PANORAMA TV”


Alegri Out! Tifozët e Juventusit nuk përmbahen, shkarkimi i trajnerit të bardhezinjve kthehet trend në… Twitter

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook