Aksident në Vorë/ Shoferi humb kontrollin e mjetit dhe del nga rruga, përfundon në spital bashkë me dy pasagjerët

Ambulance

Tre persona kanë përfunduar në spital si pasojë e një aksidenti të ndodhur mbrëmjen e sotme në Vorë.

Policia njofton se  shtetasi me inicialet L. B. ka humbur drejtimin e automjetit duke dalë nga rruga.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Njoftimi: 

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 19.04.2023, rreth orës 18:50, te mbikalimi në Vorë, shtetasi L. B., 25 vjeç, duke drejtuar automjetin tip “Peugeot”, dyshohet se ka humbur kontrollin mbi drejtimin e tij dhe automjeti ka dalë nga rruga.

Si pasojë janë dëmtuar drejtuesi i automjetit, shtetasi L. B., dhe dy pasagjerët, shtetasit M. Gj., 22 vjeç, dhe A. Gj., 23 vjeç, (vëllezër) të cilët ndodhen në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Arena e Lajmit

Aksident në Vorë/ Shoferi humb kontrollin e mjetit dhe del nga rruga, përfundon në spital bashkë me dy pasagjerët

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook