VIDEO/ Zhbllokohet ish-sulmuesi i Skënderbeut, gjen rrugën e rrjetës në Superligën turke

Ish-sulmuesi i Skënderbeut, Ali Soue, ka gjetur më në fund rrugën e rrjetës në Superligën turke. I huazuar nga rusët e Rostov te skuadra e Ankaraguçu, 28-vjeçari, arriti të gjente rrugën e rrjetës në përballje e ditës së sotme ndaj Sivasport.

SOUE

Soue nuk fali me portën e boshatisur në minutën e 44-t. Pjesa e parë përfundoi me rezultatin 2-0 në favor të Ankaraguçu. Më herët për vendasit shënoi Beridze në minutën e 2-të. Kjo ishte ndeshja e katërt me fanellën e skuadrës turke për ish-sulmuesin e Skënderbeut, që kërkon të shndërrohet në protagonist.

Arena e Lajmit

NDIQE LIVE “PANORAMA TV”


VIDEO/ Zhbllokohet ish-sulmuesi i Skënderbeut, gjen rrugën e rrjetës në Superligën turke

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook