Makina përplas një fëmijë në Fushë-Mamurras, transportohet me urgjencë drejt Traumës

Mamurras

Një fëmijë është goditur nga një makinë në Fushë-Mamurras.

Ngjarja ka ndodhur pak minuta më parë pranë linjës hekurudhore në aksin rrugor Mamurras- Fushe Mamurras.

Gazetari Elidon Nreka raporton për BalkanWeb se fëmija është dërguar për ndihmë mjekësore në spitalin e Traumës.

Makina përplas një fëmijë në Fushë-Mamurras, transportohet me urgjencë drejt Traumës

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook