FOTO/ Fansat “fërkojnë duart”, modelja e famshme aderon në platformën për të rritur

Një emër shumë i njohur i bashkohet faqes me përmbajtje pornografike me pagesë “OnlyFans”. Collage Maker-09-May-2023-08-18-PM-5856

Aida Jespika, modelja venezueliane e lidhur ngushtë me botën e futbollit, tashmë ka hapur llogari atje dhe po tërbon ndjekësit e saj edhe pa nisur ende postimet. Modelja fitoi famë në Itali duke pozuar edhe për “Playboy”, ndërsa në të kaluarën ka qenë e lidhur me ish-mbrojtësin e Italisë, Mateo Ferrari, si dhe ish-futbollistin gjerman Mesut Ozil. Historia me këtë të fundit u bë objekt talljesh për shumë kohë, pasi presidenti i Realit, Florentino Perez, deklaroi se rënia e formës së lojtarit ishte si pasojë e faktit që merrte avion privat për të shkuar për ta takuar vazhdimisht në Itali.

WhatsApp Image 2023-05-09 at 20.14.48 (1)WhatsApp Image 2023-05-09 at 20.14.47 (1)WhatsApp Image 2023-05-09 at 20.14.46 WhatsApp Image 2023-05-09 at 20.14.45
WhatsApp Image 2023-05-09 at 20.14.44 (1) WhatsApp Image 2023-05-09 at 20.14.44

Por tani Aida ka lënë pas këto histori dhe ka zgjedhur rrugën e shumë modeleve të njohura që i janë bashkuar faqes me pagesë dhe me sa duket, po bëhet gati për fitime kolosale prej saj. Revista “Chi” shpjegon se që në javën e parë kur ka hapur adresën, ajo ka marrë një numër shumë të madh kërkesash nga persona që janë bërë shpejt ndjekës të saj, për “materiale private”, që ajo mund t’u dërgojë nëpërmjet pagesës. Përllogaritet që ndonëse ka pak kohë që ka hapur llogarinë e saj, që tani Aida Jespika mund të përfitojë mbi 100 mijë dollarë në muaj nga kjo platformë.

WhatsApp Image 2023-05-09 at 20.14.42 (1)

WhatsApp Image 2023-05-09 at 20.14.44 (2)

WhatsApp Image 2023-05-09 at 20.14.47 WhatsApp Image 2023-05-09 at 20.14.42

WhatsApp Image 2023-05-09 at 20.14.48

NDIQE LIVE “PANORAMA TV”

FOTO/ Fansat “fërkojnë duart”, modelja e famshme aderon në platformën për të rritur

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook