Ilir Shaqiri rikthehet në Top Channel, ja në cilin emision do ta shohim së shpejti

Vjeshta po vjen e bashkë me të pritet të fillojë edhe sezoni i dytë i “Dancing with the Stars” në Top Channel. Përpos emrave të konkurrentëve, publiku ka qenë kurioz edhe për jurinë.

Sara Hoxha, Lori Balaj janë dy nga vajzat që do shohim në juri. Kryefjala bën të ditur se në juri do shohim edhe Ilir Shaqirin.

Kledi Kadiu e ka refuzuar ftesën për të qenë sivjet pjesë e spektaklit.

Po ashtu edhe Valbona Selimllari ka konfirmuar se do të jetë sërish pjesë e jurisë.

Ilir Shaqiri rikthehet në Top Channel, ja në cilin emision do ta shohim së shpejti

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook