FOTO/ E nxehtë si gjithmonë, tifozja e Juventusit “fik” rrjetin

Eva Padlok di si të “vjedhë” vëmendjen e fansave, duke publikuar foto joshëse. Së fundmi, tifozja e Juventusit është shfaqur me një palë bikini në ngjyrë të zezë dhe një copë tyli.

Ajo ka ndarë disa foto provokuese në Instagram teksa nxjerr në pah të gjithë format trupore. Brenda pak minutash ajo ka marrë një numër të madh pëlqimesh dhe komentesh pozitive.

Whatsapp Image 2023 09 08 At 06.28.44
Whatsapp Image 2023 09 08 At 06.28.44
Whatsapp Image 2023 09 08 At 06.28.45
Whatsapp Image 2023 09 08 At 06.28.45

Arena e Lajmit


FOTO/ E nxehtë si gjithmonë, tifozja e Juventusit “fik” rrjetin

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook