“Të gjithë në stadium e dinin që Buffon më tradhtonte”, ish-partnerja: Thjesht ndalova…


“Të gjithë në stadium e dinin që Buffon më tradhtonte”, ish-partnerja: Thjesht ndalova…
Alena Seredova, ish-partnerja e Gianluigi Buffon, është e lumtur dhe ka gjetur dashurinë. Ajo dhe Alessandro Nasi u martuan pak muaj më parë. Duke folur për mediat italia…

“Të gjithë në stadium e dinin që Buffon më tradhtonte”, ish-partnerja: Thjesht ndalova…

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook