Luizi provon bizelet e Kiarës, reagimi epik i tij nuk duhet humbur (VIDEO)

Luiz Ejlli dhe Kiara Tito vazhdojnë të jenë ende një ndër çiftet më të preferuar nga publiku që pas përfundimit të edicionit të dytë të Big Brother VIP.

E teksa dyshja tashmë kanë nisur dhe bashkëjetesën, Kara na nisur detyrat e saj si një ‘zonjë shtëpie’ teksa kishte gatuar darkën.

Moderatorja ndau për ndjekësit procesin e gatimit ndërsa mnjë prej ndjekësve të saj i koshte kërkuar qëtë filmonte reagimine Luizit kur të provonte gjellën e gatuar nga ajo.

Dhe nuk kishte si të ndodhte ndryshe me këngëtarin i cili bëri një reagim epik teksa e provonte ushqimin, gjë që shkaktoi shumë të qeshura.

“Kur i ke gatuar i ke qarë me lot dhe loti ka kripë”- dëgjohet të thotë me humor Luizi.

Luizi provon bizelet e Kiarës, reagimi epik i tij nuk duhet humbur (VIDEO)

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook