Aksident në aksin Fushë Krujë-Kamëz, makina përplas të miturin dhe largohet nga vendi i ngjarjes

KRUJË

Një i mitur ka mbetur i plagosur pasditen e sotme në një aksident në aksin rrugor Fushë Krujë-Kamëz.

Aksidenti ndodhir rreth orës 13:30, në aksin rrugor Fushë Krujë-Kamëz, ku një automjet tip “Benz”, në pronësi të shtetasit E. B., ka aksidentuar një të mitur 12 vjeç, dhe më pas është larguar nga vendi i aksidentit.

I mituri është dërguar në spital për ndihmë mjekësore. Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Arena e Lajmit


Aksident në aksin Fushë Krujë-Kamëz, makina përplas të miturin dhe largohet nga vendi i ngjarjes

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook