Zamira Kita pjesë e Big Brother Vip 3? Ja çfarë thotë për filmin “Në kuadër të dashurisë”

Zamira Kita iu bashkua programit ‘E diela jonë’ me Ermal Peçi në ekranin e RTSH. Aktorja vazhdon turneun e filmit ‘Në kuadër të dashurisë’ teksa shprehet e lumtur për momentin kinematografik ku jemi.

‘Jemi në një moment të mirë të kinemasë shqiptare. Po rikthehet, dhe po bëhen filma shumë të mirë. Kam pasur role e ftesa nga të gjithë, publiku të ketë sa me shumë prodhime’.

Ermali e pyet për diskutimet online rreth personazheve të luajtura nga Luiz Ejlli, Olta Gixhari apo edhe personazhe pa eksperienca në kinema.

‘Luizi nuk është një djalë I keq nuk ka vese siç flitet. Edhe Oltën e duan. Ne jemi në hijen e tyre nga popullariteti që kanë por kjo nuk më bën të ndihem keq’

Gjatë intervistës Ermali i thotë Zamirës se flitet pjesmarrja e saj në Big Brother, lajm ky që mesa duket e kap në befasi.

‘Po tani, pse e thua publikisht këtë gjë. Ermal, Big Brother është një cop jete. Të gjithë ne, psh kemi bërë Big Brother… në zbor.’

Kita foli me shumë emocione edhe për shfaqjet e fundit teatrale sidomos takimin me publikun shqiptar në teatrin grek.

Zamira Kita pjesë e Big Brother Vip 3? Ja çfarë thotë për filmin “Në kuadër të dashurisë”

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook