Jashtë fushe prej kohësh, Kumbulla lajmëron rikthimin: Po pres me padurim

Marash Kumbulla po kalon një periudhë të vështirë, teksa për shkak të një dëmtimi, nuk ka luajtur me Romën prej kohësh. Mbrojtësi i Shqipërisë duket se është gati për rikthimin në fushë, teksa së fundmi ka bërë një postim në rrjetet sociale.

“Po pres me padurim” – Shkruan ai në Instagram. Nuk përjashtohet mundësia që Kumbulla të aktivizohet në derbin e kryeqytetit, takimi Lazio-Roma për Kupën e Italisë është i planifikuar të luhet me 10 janar.

 

(J.S/)

Arena e Lajmit

Jashtë fushe prej kohësh, Kumbulla lajmëron rikthimin: Po pres me padurim

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook