Massimiliano Varrese konfirmon ftesën nga Big Brother Vip: Ja kur do të vij në Shqipëri

Artisti italian Massimilano Varresse ka konfirmuar se ka marrë një ftesë nga produksioni i Big Brother Vip Albania që të këndojë këngët e tij.

Me anë të një Story në instagram, ai ka sqaruar se do të vinte për të kënduar, dhe jo për një përballje me Heidin, të cilës nuk i përmend as emrin.

Ai shton se do të vijë në Shqipëri pas datës 30 maj për të kënduar muzikën e tij, pasi ka mësuar se ka shumë fansa në vendin tonë.

Massimiliano Varrese konfirmon ftesën nga Big Brother Vip: Ja kur do të vij në Shqipëri

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook