Ledionin apo Arbanën? Ja kë zgjedh Arbër Hajdari

Arbër Hajdari ka qenë i ftuar në një emisionin Cherry On Top me Bora Zemanin ku ka folur për karrierën e tij si edhe për jetën e tij personale.

Arbërit nuk i kanë munguar edhe ngacmimet nga ana e Borës, e cila e ka pyetur se kë zgjedh ai mes Ledion Liços dhe Arbana Osmanit.

“Unë kam kaluar shumë mirë edhe me Arbanën edhe Edin, padyshim. Por me Ledionin, përveç marrëdhënies në studio, kemi edhe një kanal që na çon në origjinë pothuajse në të njëjtën vend pasi nëna ime është nga Kolonja, po ashtu edhe Ledioni dhe mendoj që është për hir të kësaj“, shprehet Arbëri.

Ledionin apo Arbanën? Ja kë zgjedh Arbër Hajdari

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook