Mbrojtësi i Dortmund me doza optimizmi: Mund të fitojmë ndaj Realit, kam besim

Nico Schlotterbeck, mbrojtësi i Dortmund u shfaq optimist para finales së Champions League ndaj Real Madrid.

“Sigurisht që mendoj se mund të fitojmë sot. Kjo është Liga e Kampionëve dhe, po, Madridi është kundërshtari përfundimtar. Nuk ka asgjë më të madhe se Madridi, por nëse nuk do të mendoja se mund të fitojmë, nuk do të kishim ardhur këtu” – tha Schlotterbeck.

(J.S/)

 

Arena e Lajmit

Mbrojtësi i Dortmund me doza optimizmi: Mund të fitojmë ndaj Realit, kam besim

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook