Dashuri pa kushte, mesfushori rinovon me Realin, pranon uljen e pagës


Dashuri pa kushte, mesfushori rinovon me Realin, pranon uljen e pagës
Luka Modric ka rënë dakord për një kontratë të re njëvjeçare me Real Madridin, e cila do ta lidhë mesfushorin kroat me klubin kampion deri në vitin 2025. Këtë e raporton The Athletic, media që shkruan që lojtari ka pranuar një pagë dukshëm më të ulët si pjesë e marrëveshjes së ti…

Dashuri pa kushte, mesfushori rinovon me Realin, pranon uljen e pagës

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook