Luiz Ejlli dhe Kiara Tito marrin surprizën e veçantë nga fansi “i zjarrtë”

Një ngjarje e veçantë ka ndodhur për çiftin e njohur shqiptar, Luiz Ejlli dhe bashkëshorten e tij, Kiara Tito.

SHIKO VIDEON

Në një akt të papritur dhe të ëmbël, një fans i zjarrtë ka zgjedhur të bëjë një gjest të veçantë për të festuar së bashku me familjen e tyre.

Në zemrën e New York-ut, në sheshin ikonik të Times Square, u publikuan fotografitë e familjes Ejlli, me theks të veçant në vogëlushen Luna Mari Ejlli.
qershorin, një urim i ngrohtë u shfaq në madhështinë e ekranit të madh: “Gëzuar 1 qershorin Luna Mari”.

Gjesti i ëmbël vijoi me një bekim për familjen nga i njëjti admirues: “Zoti bekoftë familjen Ejlli”.

Por fansi nuk ndaloi me kaq. Në një tjetër fotografi, ku shfaqej princesha e vogël e shtëpisë, zhvilluesi i surprizës shtoi: “Gëzuar! Princesha e babit Luit! Flutura e mami Kiarës!”

Luiz Ejlli dhe Kiara Tito marrin surprizën e veçantë nga fansi “i zjarrtë”

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook