Së shpejti ‘BBV4’? Ledion Liço publikon foton dhe zbulon detaje

Ende pa e “marrë veten” nga “BBV3” kanë filluar paralajmërimet për edicionin e katërt të formatit të “BBV”.

Ka qenë Ledion Liço, i cili nëpërmjet një postimi të ndarë në llogarinë personale të Instagram-it, ka konfirmuar se së shpejti do të nisë “BBV4”.

“Sezoni i ri vjen shpejt, prandaj është mirë të mos shëndoshemi”– shkruan ai.

Rikujtojmë që më 25 Maj ishte finalja e madhe e “BBV3”, ku në podin final shkoi Julian Deda dhe Egla Ceno dhe fituese e formatit u shpall për herë të parë një femër, Egla Ceno.

Së shpejti ‘BBV4’? Ledion Liço publikon foton dhe zbulon detaje

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook