Jasir Asani, “magjeps” edhe UEFA-n. Veprimet spektakolare të tij, rimarrin vëmendjen ndërkombëtare

Ylli i Kombëtares tonë, Jasir Asani rrëmben sërish vëmendjen e UEFA-s, me golat dhe veprimet e tij spektakolare në fushën e blertë.

Nuk është hera e parë në fakt, që UEFA në kanalin e saj zyrtar, publikon disa nga momentet më të bukura të numrit 9 të përfaqësueses tonë.

E sigurtë është, që sa here topi është në këmbët e Asanit, të gjithë presim të shijojmë magjinë që ai di të na dhurojë. Le të shpresojmë që Asani të na ketë rezervuar emocione të mëdha edhe në Euro 2024.

Arena e Lajmit

Jasir Asani, “magjeps” edhe UEFA-n. Veprimet spektakolare të tij, rimarrin vëmendjen ndërkombëtare

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook