“Ka rënë në dashuri”/ Ledjona i nxori sekretin ish-banorit të BBV3?

Shumë prej ish-banorëve të “BBV3”, janë tepër aktiv nëpër rrjete sociale teksa zhvillojnë biseda virtuale me ndjekësit e tyre.

SHIKO KËTU:

Dhe Elvis Myrta ka bërë së fundmi një bisedë virtuale me ndjekësit e tij në “Instagram”, të cilët i kanë vënë në dukje se nuk e kanë parë me Ledjona Xheladinajn.

“Po s’të kam parë me Ledjonën o la”, i ka shkruar një fans, të cilit Lusi i është përgjigjur duke etiketuar ish-banoren: Ledjona Xheladinaj ke ndonjë përgjigje?

Por siç duket përgjigjia e Ledjonës i nxorri një sekret Lisit: Ka rënë në dashuri ndaj s’ka kohë të dal me shoqninë e vjetër!– ka shkruajtur Ledjona.

“Ka rënë në dashuri”/ Ledjona i nxori sekretin ish-banorit të BBV3?

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook