Hailey Bieber tregon shqetësimin më të madh të shtatëzanisë

Shtatzënia e Hailey Bieber nuk ka qenë aq e thjeshtë për të siç ajo e kishte imagjinuar.
Një muaj pasi njoftoi se po pret fëmijën e saj të parë me bashkëshortin Justin Bieber, modelja tregoi se ajo po përballet me probleme fizike si rezultat i shtatzënisë – për të cilat ajo thotë se do të dëshironte të ishte paralajmëruar pak më shpejt.

Krahas një selfie, Hailey shkruan me humor në një Story në Instagram, “Pra, pse nuk më tregoi njeri se do të kisha dhimbje shpine”.

Hailey Bieber tregon shqetësimin më të madh të shtatëzanisë

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook