I “kryqëzuar” nga tifozët, Asani në mbështetje të Elsi Hysaj: Luan…

Elseid Hysaj është një nga lojtarët më të përfolur të momentit. Ulja e kokës te goli i dytë i Italisë ka shkaktuar reagime të tifozëve, të cilët nuk janë përmbajtur në rrjetet sociale, duke e etiketuar mbrojtësin si fajtorin kryesor.

Në mbështetje të Hysajt ka dalë sulmuesi i Shqipërisë, Jasir Asani, i cili ka publikuar një fotografi me lojtarin, teksa vendosin një emoji të luanit dhe mbretit. Kuqezinjtë synojnë suksesin ndaj Kroacisë, për t’u futur kështu në vallen e kualifikimit.

 

Img 3272 768x530
Img 3272 768×530

(J.S/)

Arena e Lajmit

I “kryqëzuar” nga tifozët, Asani në mbështetje të Elsi Hysaj: Luan…

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook