Kriset miqësia mes Romeos dhe Lisit, ja çfarë ka ndodhur me ta pas përfundimit të BBV

Miqësia mes aktorit të njohur Romeo Veshaj dhe gazetarit Elvis Myrta mesa duket është krisur.

Dyshja u njohën në shtëpinë e “BBV” dhe krijuan një raport miqësor me njëri-tjetrin, megjithëse pas daljes nga ky reality show nuk i kemi parë më bashkë.

Dyshimet e fansave nisën pasi Romeo dhe Lisi nuk ndiqen më në Instagram.

Megjithatë gazetari ia vuri “vulën” me veprimin e fundit.

Lisi ka darkuar me Egla Cenon, ndërsa gjatë një videolive me ndjekësit e aktores, ku një ndër ta e ka pyetur nëse ka folur me Romeo Veshaj.

“Jo” është përgjigjur Lisi duke mos treguar më shumë se çfarë ka ndodhur mes tyre.

Kriset miqësia mes Romeos dhe Lisit, ja çfarë ka ndodhur me ta pas përfundimit të BBV

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook