I dhuroi dy tituj Partizanit, klubi i kuq në zi: Lamtumirë Bejkush Birçe! Futbolli shqiptar, por dhe klubi i Partizanit janë në zi për ndarjen nga jeta të Bejkush Birçes, ish trajner i ekipet përfaqësues dhe ish trajner i klubit të kuq. Në drejtimin e tij, Birçe i dhuroi Partizanit dy tituj kampion në vitet 1979 dhe 1981. Me anë të një reagimi në rrjet…


I dhuroi dy tituj Partizanit, klubi i kuq në zi: Lamtumirë Bejkush Birçe!
Futbolli shqiptar, por dhe klubi i Partizanit janë në zi për ndarjen nga jeta të Bejkush Birçes, ish trajner i ekipet përfaqësues dhe ish trajner i klubit të kuq. Në drejtimin e tij, Birçe i dhuroi Partizanit dy tituj kampion në vitet 1979 dhe 1981. Me anë të një reagimi në rrjet…

I dhuroi dy tituj Partizanit, klubi i kuq në zi: Lamtumirë Bejkush Birçe! Futbolli shqiptar, por dhe klubi i Partizanit janë në zi për ndarjen nga jeta të Bejkush Birçes, ish trajner i ekipet përfaqësues dhe ish trajner i klubit të kuq. Në drejtimin e tij, Birçe i dhuroi Partizanit dy tituj kampion në vitet 1979 dhe 1981. Me anë të një reagimi në rrjet…

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook