Qëndrimi i mundshëm i Sylvinhos, Sejatllari në “Euro 24”: Ka hezitim për rinovimin e kontratës

E ardhmja e Sylvinhos është në dyshim. Trajneri i kombëtares nuk ka rinovuar ende me Shqipërinë, ndërsa ende nuk dihet nëse tekniku do të qëndrojë me kuqezinjtë apo do të largohet. Për këtë temë foli gazetari Kristi Sejatllari, në  “Euro 24” në News 24.

“Ka një hezitim për rinovimin e kontratës. Trajneri ka oferta nga Spanja e Portugalia, kushtet financiare nuk janë të njëjta. Në bazë të asaj që thotë Duka, po përpilohet kontrata e re. Unë dua që ai të qëndrojë, do të jetë i mirëpritur”- tha ai.

(J.S/)

Arena e Lajmit

Qëndrimi i mundshëm i Sylvinhos, Sejatllari në “Euro 24”: Ka hezitim për rinovimin e kontratës

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook