VIDEO/ Reagon Spanja, vjen goli i barazimit ndaj Gjeorgjisë

Spanja vendosi ekuilibrat ndaj Gjeorgjisë (1-1). Të besuarit e De La Fuentes e nisën sfidën “zjarr”, duke ushtruar presionin konstant Kvara-s me shokë dhe duke iu afruar disa herë golit.

Gjithsesi, kur nuk shënon e pëson.  Ekip i Sagnol festoi në të 17-tën minutë, teksa Le Normand realizoi një autogol të pafat. Goli i barazimit mban firmën e Rodrit, në të 39-tën.

 


(J.S/)

Arena e Lajmit

VIDEO/ Reagon Spanja, vjen goli i barazimit ndaj Gjeorgjisë

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook