“Heroi” i Francës ndaj Belgjikës: Deschamps më aktivizoi për t’i dhënë freski skuadrës, këtë herë isha i nevojshëm

Kolo Muani ishte heroi i Francës në triumfin 1-0 ndaj Belgjikës, teksa pas goditjes së tij, erdhi goli që vlen shumë.

“Kisha mundësinë të bëja një goditje krosuese dhe në fund topi shkoi në portë. Deschamps më kërkoi të hyja për të sjellë freski në fushë dhe për të krijuar disa veprime të rëndësishme falë shpejtësisë sime, mendoj se i shërbeva Francës këtë herë”, – tha ai pas sfidës së Europianit.

(J.S/)

Arena e Lajmit

“Heroi” i Francës ndaj Belgjikës: Deschamps më aktivizoi për t’i dhënë freski skuadrës, këtë herë isha i nevojshëm

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook