LAJM I FUNDIT/ Digjet makina e efektivit në Lezhë

Digjet një automjet tip Opel në Lagjen Besëlidhja në Lezhë. Gazetari Elidon Ndreka raporton për Arena e Lajmit se mjeti ka qenë i parkuar dhe është në pronësi të një punonjësi të Policisë.

Burime bëjnë me dije se dyshohet se djegia e mjetit të jetë bërë i qëllimshëm.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes teksa po heton në lidhje me rastin. Falë ndërhyrjes së zjarrfikësve, mjeti është arritur të mos digjet plotësisht.

Arena e Lajmit

LAJM I FUNDIT/ Digjet makina e efektivit në Lezhë

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook