“Plasi syri i keq”, moderatores së njohur shqiptare i ndodh e papritura

Moderatorja e “Vizioni i pasdites”, Brikena Prifti është përballur ditën e sotme me një të papritur. Ajo ka patur një incident me makinën, por duket se e ka përballuar me humor.

“Plasi syri i keq”, ka shkruar Brikena në një InstaStory ku ka fotografuar gomën e makinës.

Brikena Prifti është një gazetare me përvojë disa vjeçare, spikere dhe moderatore e njohur. Ajo drejton prej dy sezonesh emisionin “Vizioni i Pasdites” në Vizion Plus, nga e hëna në të premte.

 

“Plasi syri i keq”, moderatores së njohur shqiptare i ndodh e papritura

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook