Dështoi në Euro2024, Jessica deklarata dashurie për Kroos. Mesazhi për fëmijët

Toni Kroos ka fituar gjithçka në karrierën e tij, është bërë kampion bote në vitin 2014 dhe ka fituar gjashtë herë Champions League. Atij iu mohua vetëm titulli i Kampionatit Evropian

Kjo lamtumirë është shumë prekëse!

Gjermania humbi në çerekfinale kundër Spanjës (1:2 pas kohës shtesë) dhe për këtë arsye është jashtë kampionatit evropian.

Me këtë disfatë, një nga të mëdhenjtë i thotë lamtumirën skenës futbollistike.

Toni Kroos (34 vjeç) njoftoi tërheqjen e tij shumë përpara Kampionatit Evropian. Tani përfundoi pak më herët nga sa kishin shpresuar të gjithë tifozët gjermanë.

Jessica shkroi në një postim në Instagram: “pasi u përshëndetët në Madrid, emocionalisht nuk isha në gjendje të thoja asgjë për largimin tuaj. Sot jam veçanërisht në një pozicion, por nuk do të të lë të shkosh në heshtje @toni.kr8s.”

Ajo që Jessica shkruan për tre fëmijët e tyre Leon (10), Amelie (7) dhe Fin (5) është absolutisht e trishtueshme: “Fatkeqësisht, nuk mund ta shihni krenarinë në sytë e fëmijëve tuaj në tribuna kur je në fushë, por ju mund të imagjinoni se ata pothuajse po shpërthejnë nga krenaria, dhe unë po ashtu.”

Ajo poston edhe një foto të bashkëshortit me të tre fëmijët. Të katër ata janë ulur në topa futbolli në buzë të një terreni stërvitor duke ndjekur kombëtaren gjermane, ish-kolegët e Tonit.

  • foto galeri
  • foto galeri
Arena e Lajmit

Dështoi në Euro2024, Jessica deklarata dashurie për Kroos. Mesazhi për fëmijët

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook