Thyen masën e sigurisë “Arrest në shtëpi”/ Njëri dhunoi bashkëshorten, tjetri kanosi një 43-vjeçar, përfundojnë në pranga dy persona

Policia e Fierit ka arrestuar dy persona, të cilët kanë thyer masën e sigurisë “Arrest në shtëpi”.

Blutë njoftojnë se njëri prej tyre dhunoi bashkëshorten, ndërkohë që tjetri ka kanosur dhe i ka dëmtuar automjetin një shtetasi 43 vjeç.

Drejtoria Vendore e Policisë Fier

Komisariati i Policisë Fier arrestoi shtetasit:

-I. V., 29 vjeç, banues në fshatin Baltëz, pasi ka ushtruar dhunë ndaj bashkëshortes së tij, si dhe ka thyer masën e sigurimit të vendosur nga Gjykata “Arrest në shtëpi”;

-S. H., banues në Fier, pasi ka thyer masën e sigurisë të vendosur nga Gjykata “Arrest në shtëpi”, si dhe ka kanosur dhe i ka dëmtuar automjetin një shtetasi 43 vjeç.

Arena e Lajmit

Thyen masën e sigurisë “Arrest në shtëpi”/ Njëri dhunoi bashkëshorten, tjetri kanosi një 43-vjeçar, përfundojnë në pranga dy persona

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook