Butrinti nis një romancë të re dashurie? Ja detajet që nxjerrin zbuluar këngëtarin e njohur (FOTO)

Këngëtari i njohur Butrin Imeri, së fundmi ka festuar ditëlindjen e tij të 28-të.

Ai është parë mjaft aktiv në rrjete sociale duke na treguar për projektet e tij të reja si edhe koncertet edhe klubet ku ai po merr pjesë këtë verë.

Mirëpo në një postim që ka bërë, ai na ka ngjallur dyshimet se mund të ketë filluar një romancë dashurie.

Butrini shihet duke shijuar disa ditë pushimi por jo vetëm, krah tij shfaqet edhe një vajzë misterioze, për të cilën ka lënë vend të ketë edhe spekulime.

Ai u kujdes që mos t’ia zbulonte portretin, duke na shtuar akoma më shumë kuriozitetin mbi identitetin e saj.

Butrinti nis një romancë të re dashurie? Ja detajet që nxjerrin zbuluar këngëtarin e njohur (FOTO)

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook