“Një zhgënjim”, Deschamps pranon dominimin e Spanjës: Ishin superiorë


“Një zhgënjim”, Deschamps pranon dominimin e Spanjës: Ishin superiorë
Didier Deschamps dhe të besuarit e tij largohen me kokën poshtë nga ky Evropian. Në letër “gjelat” shiheshin mes ekipeve favorite, por në fushë nuk arritën kurrë të ngriheshin në lartësinë e pritshmërive, në fund u dorëzuan përballë supermaricë së Spanjës, fakt që e pranon edhe v…

“Një zhgënjim”, Deschamps pranon dominimin e Spanjës: Ishin superiorë

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook