Rindizet zjarri i djeshëm në Kokodhiq, përhapet në Muzinë dhe Pecë

Është rindezur përsëri sot zjarri i nisur ditën e djeshme.

Ndërsa dje arriti edhe brenda në fshatin Kakodhiq, sot është shuar në zonën poshtë.

Ndërsa vijon ende i vrullshëm në majë të malit në zonën Muzinë, Pecë, Kakodhiq.

(Arena e Lajmit)

Arena e Lajmit

Rindizet zjarri i djeshëm në Kokodhiq, përhapet në Muzinë dhe Pecë

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook