Gruaja në Vlorë mori dhé për të bërë punime në shtëpi, gjen mbetje kockore, dyshohet se…

Gruaja Qe Gjeti Skeletin Ne Vlore

Një grua ka denoncuar në policinë e Vlorës se në një grumbull dheu që kishte marrë prangë shtëpisë për të kryer disa punime, ka gjetur mbetje kockore.

Policia njofton se ngjarja ka ndodhur në lagjen “Kushtrimi, ndërsa mbetjet kockore janë të dyshuara si ato të njeriut.

Mbetjet kockore do të dërgohen në Institutin e Mjekësisë Ligjore, për ekzaminime të mëtejshme, ndërsa grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Njoftimi i policisë:

Më datë 05.05.2022, në sallën operative të DVP Vlorë, ka telefonuar shtetasja I. J., e cila ka kallëzuar se në një grumbull dheu, të marrë para disa ditësh, për të kryer punime, në afërsi të banesës së saj, në lagjen “Kushtrimi, ka gjetur mbetje kockore të dyshuara si ato të njeriut.

Mbetjet kockore do të dërgohen në Institutin e Mjekësisë Ligjore, për ekzaminime të mëtejshme.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Gruaja në Vlorë mori dhé për të bërë punime në shtëpi, gjen mbetje kockore, dyshohet se…

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook