Rama publikon fotot: Këto janë rastet kur non-gratat e shpallën shërbimin shëndetësor…

Rama

Kryeministri Edi Rama, ka reaguar në një status në rrjete sociale lidhur me sistemin shëndetësor.

Ndërsa ka publikuar fotot Rama shprehet këto janë edhe rastet ku ata janë shpallur non grata , janë po ato që shpallën non grata shërbimin shëndetësor.

Reagimi:

Këto janë rastet kur duhet kujtuar se ata që janë shpallur Nongrata, janë po ata që e shpallën Nongrata shërbimin shëndetësor në Shqipëri, të cilin me punë, mund e durim ne po e rilindim hap pas hapi, jo vetëm në spitale po edhe në qendrat shëndetësore, si kjo qendër e re në Fier e si qindra të tjera deri në zonat më të largëta, nga Veriu në Jug😍

#Programi300QendraveShëndetësore

#TëBashkuarJoTëNdarë🤝

#ShqipëriaEArdhmjaJonë☀️🇦🇱

#SkaKohëPërPushim🏃‍♀️🏃🏻‍♂️

Rama

Rama publikon fotot: Këto janë rastet kur non-gratat e shpallën shërbimin shëndetësor…

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook