Pete Davidson po ndryshon sjelljen e Kim Kradashian? Ja çfarë kanë vënë re fansat

Fansat e Kim Kardashian besojnë se ajo ndryshoi zërin e saj për të tingëlluar si i dashuri i saj Pete Davidson. 

Në një episod të fundit të The Kardashians , 41-vjeçarja po fliste me nënën e saj Kris Jenner dhe miqtë e saj të ngushtë Simon Huck dhe Phil Riportella për martesën e ardhshme të motrës Kourtney Kardashian dhe Travis Barker.

Kim tha: “Ne e dinim që ata po përpiqeshin për një fëmijë. Për mua, me një fëmijë, jeni të bashkuar për gjithë jetën. Martesat vijnë e shkojnë.”

Vlen të përmendet se episodi u xhirua para “dasmës në gjykatë” të Kourtney më 15 maj. Fansat në Reddit u mahnitën kur dëgjuan zërin e Kim-it për të cilën thanë se “dukej aq shumë si Pete”.

Kim, e cila ka lindur në Los Anxhelos dhe e ka kaluar jetën në qytet, dukej se kishte një theks të Staten Island, i ngjashëm me atë të të dashurit të saj, teksa bënte shaka. Një nga fansat ka postuar klipin e episodit në Reddit me një mbishkrim ku thuhej, “shumë bukur, Kim ka filluar të tingëllojë shumë si Pete”.

Një përdorues shkroi, “Zëri i saj i vajzës së luginës u shndërrua në një grua të moshës së mesme nga Staten Island”.

Një tjetër shtoi, “Kjo është kaq e sinqertë. Pyes veten nëse ajo ka qenë gjithmonë e tillë dhe maska ​​po i rrëshqet, apo ajo po ndryshon personalitetin e saj për t’u përshtatur me Pete.”

Kim Kardashian dhe Pete Davidson u panë për herë të parë së bashku në tetor 2021 disa javë pas paraqitjes së saj “SNL”, ku të dy ndanë një puthje gjatë një prej skeçeve që realizuan së bashku. Page Six konfirmoi në nëntor se Kardashian dhe Davidson, ishin zyrtarisht në lidhje.

Çifti bëri debutimin e tyre në premierën e “The Kardashians” në prill, por nuk kaluan në tapetin e tyre të kuq  së bashku deri më 30 prill në darkën e korrespondentëve të Shtëpisë së Bardhë.

Pete Davidson po ndryshon sjelljen e Kim Kradashian? Ja çfarë kanë vënë re fansat

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook