Aksident në superstradën Lezhë-Shkodër, raportime për të vdekur dhe të plagosur

Aksidenti

Një aksident është shënuar vetëm pak minuta më parë në superstradën Lezhë-Shkodër, në afërsi të Dajçit.

Gazetari Elidon Ndreka raporton për “BalkanWeb” se një automjet ka dalë nga rruga dhe paraprakisht flitet për një humbje jete dhe të plagosur.

Ndërkohë, aksidenti sapo ka ndodhur dhe të dhënat janë të pakta, pritet që detaje të reja të dalin në vijim.

Arena e Lajmit

Aksident në superstradën Lezhë-Shkodër, raportime për të vdekur dhe të plagosur

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook