E rëndë në Kavajë, u vetëhodh nga kati i tretë i banesës, ndërron jetë në spital i riu (EMRI)

Screenshot 18

E rëndë është ajo që ka ndodhur në Kavajë.

Burime për “BalkanWeb” bëjnë të ditur se ka ndërruar jetë në spital 34-vjeçari Fatmir Patoshi, i cili u vetëhodh nga kati i tretë i banesës.

I riu dyshohet se vuante nga probleme të shëndetit mendor, ndërsa pak muaj më parë kishte humbur dhe të atin.

Nuk dihen shkaqet që dërguan të riun të ndërmerrte aktin ekstrem, ndërsa policia është duke punuar për të sqaruar rrethanat e ngjarjes.

Njoftimi i Policisë:

Kavajë/Informacion paraprak

Me datë 29.05.2022, rreth orës 21:05, në lagjen nr. 2, në Kavajë, dyshohet se është vetëhedhur nga kati i tretë i pallatit, shtetasi F. P., 34 vjeç, i cili vuan nga probleme të shëndetit mendor.

Si pasojë është dëmtuar dhe ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Arena e Lajmit

E rëndë në Kavajë, u vetëhodh nga kati i tretë i banesës, ndërron jetë në spital i riu (EMRI)

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook