“Kërkon ende ribashkimin me Kim!” Kanye West zemërthyer nga afrimiteti i Pete me fëmijët e tij, mendon shkëputjen nga muzika

Nëse keni ndjekur dramat e divorcit kaotik të Kim Kardashian dhe Kanye West, duhet ta dini se katër fëmijët kanë qenë gjithmonë prioriteti i tyre kryesor.

Pavarësisht nëse janë duke negociuar për shkollën e fëmijëve ose blerjen e një shtëpie afër Kim, Ye ka qenë jashtëzakonisht i dhënë për të qëndruar pranë fëmijëve të tij – North, Saint, Chicago dhe Psalm – pavarësisht çdo tension mes tij dhe Kimit. Dhe ndërsa marrëdhënia e Kim me Pete Davidson është bërë edhe më serioze gjatë muajve të fundit, Ye ka shprehur një sërë shqetësimesh në lidhje me kohën që ylli i ‘Saturday Night Live’ do të kalojë me fëmijët, madje i ka kërkuar Kim që ai mos t’i takojë asnjëherë.

Për këtë arsye fansat e ish-çiftit u befasuan disi kur panë se Pete së fundmi u fotografua duke u shoqëruar me fëmijët më të mëdhenj të Kim dhe Kanye në raste të veçanta. Pasi u pa për herë të parë në një makinë elektrike me North në prill, Pete u pa me Saint duke bërë shopping gjatë fundjavës. Si dhe u fotografuan dorë për dore me të jashtë një restoranti.

Në mënyrë të pashmangshme, fansat patën shumë pyetje se si mund të ndihej Kanye për lidhjen e ngushtë të komedianit me fëmijët e tij. Dhe, ndonëse kohët e fundit ai nuk është në qendër të vëmendjes, mediat e huaja shkruajnë se Ye nuk po e përballon mirë. “Nuk është diçka për të cilën Kanye ishte i përgatitur,” -tha një burim për ‘Hollywood Life’ këtë javë. Ata shtuan se, megjithëse reperi “e di se lidhja që ka me fëmijët e tij është e pathyeshme”, ai ende e ka të vështirë të shikojë Pete të ndërtojë një marrëdhënie me ta. “Që Pete dhe fëmijët të afrohen kaq shpejt është thellësisht shqetësuese për Kanye”, -shtuan ata. “Është vërtet e vështirë të shohësh foto të tyre së bashku kudo që ai shkon, dhe ai thjesht do të donte që gjërat të ishin ndryshe.”

Një tjetër burim tha se të shohë Pete me fëmijët jo vetëm që është tepër e dëmshme për Ye si baba, por gjithashtu e intensifikon dhimbjen që ai ndjen për prishjen e martesës së tij. “Kanye ende ka vështirësi të pranojë që ai nuk mund ta rregullojë këtë dhe ta bëjë familja e tij përsëri së bashku”, -tha burimi i dytë. “Ai është ende shumë i zemëruar dhe po përpiqet të bëjë gjithçka që mundet për të frenuar procedurat. Është e dhimbshme për të të shohë Kim duke vazhduar me Pete dhe të shohë Pete duke kaluar gjithë këtë kohë me fëmijët e tij e ka zmadhuar atë dhimbje edhe më shumë. ”

Kanye – i cili u diagnostikua me çrregullim bipolar në 2016 – aktualisht po kërkon trajtim dhe ka spekulime se Ye mund të jetë duke menduar të marrë një pauzë nga muzika. Gjatë një interviste të fundit me Complex, bashkëpunëtori i ngushtë i Ye, Vory, tha se reperi do të bënte një hap prapa nga muzika për t’u fokusuar tek vetja. “Sot isha duke folur me [Kanye]. Ne kemi folur përmes mikut tim më të mirë, i cili është gjithashtu asistenti i tij, sepse ai nuk ka dashur të flasë me askënd, “-tha Vory.

“Kërkon ende ribashkimin me Kim!” Kanye West zemërthyer nga afrimiteti i Pete me fëmijët e tij, mendon shkëputjen nga muzika

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook