Calvin Klein fotografohet si rrallëherë me të dashurin e tij 44-vite më të ri

Calvin Klein është fotografuar në një takim të rrallë dreke me të dashurin e tij për një kohë të gjatë Kevin Baker në Mauro’s Cafe në West Hollywood.

Ndonëse ai njihet për siluetat e tij “për tu pasur zili” dhe stilin e veçantë, sërish ai tërhoqi vëmendjen i veshur me një bluzë gri me mëngë të gjata, xhinse blu dhe atlete gri. Ndërkohë i dashuri i tij 44 vite më i ri, dukej si kurrë më parë me një bluzë të gjelbër të errët dhe pantallona ngjyrë të hapur.

Lunch date: Calvin Klein, 79, was spotted out on a rare lunch date with his longtime boyfriend Kevin Baker, 34, at Mauro's Cafe in West Hollywood, ahead of Father's Day

Eksperti i mirënjohur i stilit, vlera neto e të cilit në perandorinë e modës vlerësohet të jetë 700 milionë dollarë e kompletoi veshjen me një palë syze dielli të modës aviator.

Çifti kaluan nëpër parking pasi shijuan restorantin luksoz italian. Calvin dhe Kevin nuk e kanë folur kurrë publikisht lidhjen e tyre, por ata janë parë së bashku prej vitesh.Hera e fundit që çifti u pa publikisht së bashku ishte në të njëjtin restorant në dhjetor të vitit 2021.

Casual: The iconic fashion designer was casual cool for the Saturday afternoon outing, wearing a long-sleeve grey top, blue jeans, and grey sneakers

Të dy bënë paraqitjen e tyre të parë publike së bashku në vitin 2016 në tapetin e kuq në Gala të Vjeshtës të Teatrit Amerikan të Baletit. Përveç daljes së tyre të parë publike në Baletin Amerikan, dyshja u fotografuan gjithashtu në darkën e festës ACRIA në Armaturën e Regjimentit të 69-të në dhjetor 2016.

Going strong: The couple, who made their first public appearance  at the American Ballet Theatre’s Fall Gala, were also pictured at the ACRIA holiday dinner in NY that same year

Calvin më parë ishte në një lidhje me ish-yllin pornografik Nick Gruber me të cilin u nda në janar 2012 pas dy vitesh së bashku. Rreth kohës së ndarjes së tyre, Gruber foli sinqerisht për marrëdhënien e tij me stilistin në dhjetor 2012, por më vonë e mbylli prizën në një libër që tregon gjithçka dhe një shfaqje realiteti pasi u transferua në Los Angeles.

“Calvin tregohet shumë mbrojtës ndaj tij. Pavarësisht gjithçkaje që ka ndodhur dhe gjithçka që ka bërë, ai ende e do Nick-un”, tha një burim për Page Six në atë kohë.

Former parter: Klein - whose net worth is estimated to be $700 million - previously broke things off with porn star Nick Gruber in January 2012 after two years together; Pictured in 2011

Para kësaj, Klein ishte i martuar me asistentin dhe fotografin e tij Kelly Rector nga viti 1986 deri në vitin 2006. Themeluesi i Calvin Klein ka qenë gjithashtu i martuar me stilisten e tekstilit Jane Center dhe të dy janë prindër të producentit televiziv Marci Klein.

Ex-wife: Prior to that, he was married to his assistant and photographer Kelly Rector from 1986 until 2006; Pictured in 1990 at the Metropolitan Museum of Art in New York

Calvin Klein fotografohet si rrallëherë me të dashurin e tij 44-vite më të ri

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook