Xixa, forma të rrumbullakosura/ Modelja seksi provokon sërish në Instagram (FOTO)

Trejsi Sejdini është një nga vajzat më të përfolura në rrjetet sociale.

Modelja numëron më shumë se 500 mijë ndjekës në Instagram. Jeta e saj luksoze dhe pozat e nxehta janë dy elementët kryesorë që vihen re në profilin e Trejsit.  Miss-i ia del që çdo herë të tërheqë vëmendjen e të gjithëve me fotot e saj provokuese.

Së fundmi ajo ka postuar një kolazh me foto nga photoshoot-i i saj i fundit. Sejdini duket e veshur me disa fustane, ku më në sy bie fustani me detaje vezulluese shumë i shkurtër.

Xixa, forma të rrumbullakosura/ Modelja seksi provokon sërish në Instagram (FOTO)

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook