Finalja e Conference League në “Air Albania”, Presidenti Meta publikon foton nga stadiumi: Ju uroj një mbrëmje të paharruar

96

Presidenti i Republikës Ilir Meta, ndodhet në stadiumin “Air Albania” ku do të luhet edhe finalja e Conference League.

Ndërsa ka publikuar një foto në Facebook brenda ambienteve të stadiumit, presidenti uron një mbrëmje të paharruar.

“Të dashur miq ju uroj një mbrëmje të paharruar nga Air Albania! ⚽“, shkruan ai.

96

Ndërkohë vijon hyrja e tifozëve në stadium, ndërsa policia ka vazhduar me kontrollet.

Arena e Lajmit

Finalja e Conference League në “Air Albania”, Presidenti Meta publikon foton nga stadiumi: Ju uroj një mbrëmje të paharruar

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook